Przeprowadzki międzynarodowe

Dzisiaj, w dobie olbrzymiej konkurencji na rynku przeprowadzek nasza punktualność, rzetelność i dbałość o klienta to wartości priorytetowe. Opinie o nas i naszej pracy osób prywatnych i firm, dla których wykonaliśmy usługi są dla nas niezwykle istotne zwłaszcza gdy chodzi o rekomendacje naszej firmy u potencjalnego klienta.
Jeśli powierzycie Państwo nam swoje mienie i dobytek my dołożymy wszelkich starań, aby Państwa satysfakcja z naszej pracy była pełna, a mienie i majątek dotarły na miejsce przeznaczenia w nienaruszonym stanie.

Naprawdę warto wynająć firmę transportową „ ADRIAN-PARCEL " i nie żałować swej decyzji a my gratulujemy najwłaściwszego wyboru.

Przeprowadzka do nowego mieszkania, domu, a w szczególności do innego państwa wydaje się zawsze stresującym i skomplikowanym przedsięwzięciem. Staramy się pomoc Państwu tak zaplanować związane z nią działania, aby dzień właściwej przeprowadzki przebiegał sprawnie oraz bezproblemowo. Chcąc stworzyć najlepsza ofertę do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Zawsze jesteśmy we właściwym miejscu i w odpowiednim czasie.

PACZKI
PARCEL
 PRZEPROWADZKI
REMOVAL
 ZWIERZĘTA
PETS
 REGULAMIN
CONDITIONS
 CENNIK
TARIFF
 KONTAKT
CONTACT

KONTAKT / CONTACT

SZKOCJA   +44 7821978577 
POLSKA      +48 0517693732   

adrianparcel@googlemail.com